ЗДО №4, ”Зірочка”, Гайсин
Гайсинський район, Вінницька область

Робота керівника з кадрами

Про діток дбаємо творчість розвиваємо.

 

Протягом 2 тижднів   в ДНЗ №4 проходила тематична перевірка, яка вивчала рівень зображувальних навиків  в дітей раннього та дошкільного віку.

    Результатом перевірки  стало проведення засідання педагогічної ради на тему: «Творчі здібності дошкільників на кінчиках їхніх пальців».

    Вихователь Коржанська Л.В. розкрила питання «Засоби створення позитивної атмосфери на заняттях з зображувальної діяльності».

    Лєдовська О.П вихователь молодшої групи поділилась з колегами досвідом роботи по використанню нетрадиційних  технік зображувальної діяльності з впровадженням нетрадиційної методики Л. Шульги.

    Змістовним, цікавим був виступ Кобзіної В.В «Вплив творів мистецтва на формування естетичних почуттів дошкільників» та поради розроблені педагогом.

    Організований конкурс колективних робіт дітей яскраво продемонстрував дитячу творчість та фантазію.

   Методист ДНЗ  основуючись на матеріалах перевірки, зробила глибокий аналіз зображувальних умінь дітей усіх груп. Засідання педагогічної ради пройшло при високій активності та зацікавленості колег.

 

                       

 

                 

В закладі відбулося засідання круглого столу «Основні аспекти сучасного заняття та їх різновиди» (15.02.2018 року).

Метою цього засідання було: акцентувати увагу на основні складові структури заняття, методи та прийоми підвищення пізнавальної активності дошкільників.

 Учасники засідання розробили основні вимоги до проведення інтегрованих занять, урізноманітнили моделі занять по вивченню віршів та ознайомлення з художніми творами. Перелік проблемних завдань та різноманітних зацікавлюючи сюрпризів, які запропонували досвідчені педагоги закладу, значно збагатили «творчі родзинки» молоди педагогів.

Єдиний ВЕБ-портал використання публічних коштів

 

 

Гайсинська міська рада

 

 

Публічні закупівлі

Гайсинська районна державна адміністрація

Гайсинська районна рада

Логін: *

Пароль: *