ЗДО №4, ”Зірочка”, Гайсин
Гайсинський район, Вінницька область

Заходи з учасниками освітнього процесу

Згідно з планом роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІІ квартал 25 квітня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулося методичне об’єднання фахівців психологічної служби району на тему «Формування громадських та соціальних компетентностей у здобувачів освіти».

Під час практичної частини методичного об’єднання практичні психологи та соціальні педагоги Гайсинського району взяли участь у тренінговому занятті (теоретична частина)  ""Навчіть дитину захищатися" з питань формування навичок безпечної поведінки у дітей", завдячуючи методичним розробкам Тетяни Цюман, Олени Нагули та Українського фонду "Благополуччя дітей", яке для них організувала практичний психолог (ЗДО №4 м. Гайсин) Бубновська А.В.

У складі делегації психологів Вінницької області вона пройшла навчання організоване ВБО Українським фондом «Благополуччя дітей» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та провела майстер-клас для фахівців району, щодо впровадження програми «Навчіть дитину захищатися» з питань формування навичок безпечної поведінки дітей.

Учасники зустрічі отримали безкоштовні інформаційні брошури для дорослих матеріали щодо КБОС (кодекс безпечного освітнього середовища) завдячуючи Українському фонду "Благополуччя дітей".        

Підсумовуючи роботу заходу, методист РМК  Крук Л.П.  націлювала колег на подальше впровадження програми «Навчіть дитину захищатися» та акцентувала увагу на важливості використання даної програми у роботі фахівцями психологічної служби, яка допоможе дорослим своєчасно сформувати навички безпечної поведінки у дітей.

            

   

  

Єдиний ВЕБ-портал використання публічних коштів

 

 

Гайсинська міська рада

 

 

Публічні закупівлі

Гайсинська районна державна адміністрація

Гайсинська районна рада

Логін: *

Пароль: *